Almelo is de ideale uitvalsbasis voor het maken van een wandel- of fietstocht. Je kunt natuurlijk je eigen weg gaan, maar als je liever wat begeleiding hebt, pak dan een van onze gratis themaroutes. Er zijn drie wandelroutes en drie fietsroutes verkrijgbaar, deze kun je afhalen bij de Almelo Infopunten.
Alle routes zijn op dezelfde wijze samengesteld; een handzaam boekje met een plattegrond, foto’s en korte teksten. We wensen je veel plezier bij het ontdekken van onze stad en zijn directe omgeving!
Almelo Infopunten:
Hotel Huis van Bewaring, Huis van Katoen en Nu, Openbaar toilet Havenblok, Boekhandel Hilarius Broekhuis, Van der Valk Theaterhotel.
Winkel Almelo Promotie (Grotestraat 118).
Deze routes (en meer) kan je ook op je telefoon bekijken via de app "Routemaker" van de maker Irias.